Faq - často kladené otázky

Zde najdete odpovědi na často kladené dotazy.

Vítejte v sekci často kladených otázek (FAQ), kde najdete odpovědi na ty nejběžnější dotazy týkající se námi poskytovaných služeb.
Pro rychlé a snadné získání potřebných informací si přečtěte následující často kladené otázky a jejich odpovědi. Pokud ani zde nenajdete odpověď na svůj dotaz, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám odovíme i na ty nejvšetečnější dotazy 😉.

Realizujete svatby i v zimě? - ANO

pes1Samozřejmě. Rádi vám uspořádáme svatbu ve stejném rozsahu i mimo hlavní sezónu a co je podstatné, tak mimosezóní svatby jsou cenově zvýhodněny. Jediným omezením je menší kapacita ubytování, jelikož mimo hlavní sezónu není možné ubytování v Jurtách.
Na mimosezóní „zimní svatby” konané v období 1. listopadu až 30. dubna poskytujeme 30% slevu na pronájem Statku (nebo jeho části).

 

Lze u vás udělat svatbu i v pracovních dnech? - ANO

pes1Svatby v pracovních dnech realizovat lze a navíc jsou cenově výhodnější než svatby víkendové - poskytujeme na ně SLEVU 30% z nájmu. S tím, že z provozních důvodů je tyto svatby možné pořádat výlučně od úterý 12:00 do čtvrtka 12:00 (obřad ve středu). Tyto svatby jsou zřejmě s ohledem na zmíněné cenové zvýhodnění v poslední době velmi oblíbené.

 

Je možné vzít si na svatbu u vás na Statku vlastní jídlo a nápoje? - NE

pes1Tak zde vás musíme zklamat. V celém areálu Statku Starý Týn je povolena konzumace výlučně námi dodaných potravin a nápojů. Vnášení jakýchkoli potravin a nápojů do statku není povoleno a takové jednání je považováno za nedodržení nájemní smlouvy a jako takové je v rámci této smlouvy pokutováno.
Sankce za vnášení potravin a nápojů je pokuta ve výši uvedené v nájemní smlouvě nebo okamžité ukončení akce a to bez náhrady zaplacených záloh.

 

Můžeme si vzít na svatbu našeho psa? - ANO

pes1Samozřejmě, žijem v blízkosti přírody a domácí zvířata jsou všade kolem. Je však nutno zabezpečit aby pes neobtěžoval obsluhující personál a také neničil zařízení Statku Starý Týn. Případné škody přímo nebo nepřímo způsobené vaším psem bude pronajímatel vymáhat od nájemce (většinou od novomanželů), proto je vždy nutné aby nájemce s těmito podmínkami seznámil všechny hosty, které na svoji svatbu (nebo jinou akci) pozve. Jinými slovy - nájemce je zodpovědný za hosty a jejich psy, které si na akci pozve.

 

Byli jsme u vás na svatbě a strašně nám chutnalo vaše „domácí pivo” - dá se někde koupit? - ANO

Jsme rádi že vám naše domácí pivo - Pivovar Úštěk chutná. V současné době produkujeme pivo v režimu létající pivovaru tedy bez vlatních výrobních prostor nicméně piva dodáváme několika spřáteleným restauracím (např. Hradní vinárna Úštěk) a asi nejsnadnější je koupit si pivo přímo u nás na Statku. Naše piva máme jak lahvovaná, tak i sudová (KEG 15/30/50 litrů).
V případě zájmu kontaktujte manažerku statku paní Čermákovou
- +420 722 169 331  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., se kterou se dohodnete kdy si pro pivo můžete přijet.
Máte-li zájem seznámit se s nabídkou našich piv, navštivte internetovou prezentaci Pivovaru Úštěk - www.pivovarustek.cz

piva1

logo FAQ

Copyright statekstarytyn.cz © 2024
Design + Build - NašeReklama.CZ