Školení a workshopy

vzdělávací, řemeslné i kurzy formující tělo

Potřebujete najít unikátní prostor, pro konání výstav, workshopů nebo nejrůznějších kurzů? Hledáte místo kde se vaši klienti budou cítit uvolněně a odpočatě, místo které pulzuje pozitivní energií a které navozuje pocit hlubokého souznění s přírodou…
Našli jste ho - energie, která vyzařuje z areálu našeho Statku naplní a potěší každého účastníka vaší akce.

Pokud hledáte ideální místo pro pořádání své esoterické, vzdělávací či kulturní akce pak vězte, že kouzelná zákoutí areálu Statku Starý Týn, zasazená do přírodního prostředí, jsou pro ni jako stvořená. Najdete zde společenský sál, jež dokážeme uzpůsobit vašim individuálním potřebám, na něj navazuje příjemná terasa obklopená loukami a zahradou. Pro své aktivity můžete zvolit libovolnou část Statku včetně okouzlující zahrady plné květin a bylinek.

 

Postaráme se o vás …

Vytvoříme pro vaše lektory i klienty přesně takové prostředí, které bude vyžadovat povaha vaší akce. Podpoříme u všech zúčastněných dobrou náladu, tak aby se v klidu a bez starostí mohli věnovat programu vašeho workshopu či semináře. Zajistíme dobré jídlo a pití a také v pravý okažik místo k odpočinku nebo spánku. 
V rámci našeho servisu vám pomůžeme s plánováním harmonogramu celé akce, sestavíme optimální jídelníček a dle vašich přání vybavíme náš profesionální bar požadovanou skladbou nápojů. Samozřejmostí je i rozplánování ubytování pro všechy účastníky akce.
Na základě letitých zkušeností s pořádáním různých vzdělávacích akcí, víme že některé věci dělají jiní lépe - prostě je to tak a nebojíme se to přiznat. Tutíž některé, specifické doplňkové služby, ponecháváme na našich praxí ověřených partnerech, na které vás v případě zájmu nasměrujeme. Máme v naší databázi výborné cateringové společnosti, skvělé DJ’s, hudebníky a kapely a v neposlední řadě  i geniální fotografy a kameramany.
Naším cílem je vidět, že se u nás cítíte dobře, a pobyt tady u nás na Statku byl pro vás a vaše klienty inspirativním.

HLAVNÍ SÁL / restaurace / bar

V souladu s požadavky na dekorce pro vaši akci, ladíme a vybíráme pro každou akci i optimální rozložení  stolů. Vycházíme z předběžného počtu účastníků akce a zohledňujeme také požadavky na výzdobu a celkové pojetí akce.
Máme několik standardních, ověřených uspořádání stolů a dekorací. Nicméně vše je jen otázkou domluvy a tudíž dovolí-li to technické možnosti, rádi vyjdeme vstříc i vašim méně tradičním nápadům na zasedací pořádek či uspořádání stolů.
Povaha hlavního sálu z něho dělá ideální prostor pro akce s počtem 80-120 osob. V případě příznivého počasí lze využít i kapacitu venkovní zastřešené verandy, a rozšířit tak celkovou kapacitu až na 150 osob.

Stodola - přednáškový / výstavní prostor

Budova Stodoly je dvoupodlažní. Prvním patro slouží jako velká, vzdušná, závěsy oddělená hromadná  ložnice.  Prázdný přízemní prostor je  připraven vyhovět specifickým požadavkům vámi konaného workshopu, školení, semináře či výstavy. Prostor je opricky rozdělen jen několika tesanými trámy podpírajícími vrchní patro.
Kapacita přízemního prostoru Stodoly je závislá od konkrétní povahy realizované činnosti - ve většině případů byl prostor postačující pro 30-70 osob. Před využitím tohoto prostoru je vhodné se s prostorem na místě seznámit a odhadnout možnosti jeho využití pro konkrétní cílové aktivity.

Gastronomie

Dělat cokoli s pocitem hladu se nevyplácí, takže hlady vás trpěr určitě nenecháme. Máme k dispozici velkou, profesionálně vybavenou prostornou kuchyni, co by ideální zázemí pro cateringové týmy. Jednou z činností, které ponecháváme ostříleným expertům je právě příprava jídel včetně dobrot na rautových stolech. A věřte nám, nechat jídlo na expertech se nám vždy vyplatilo.
Gastro-manažeři s vámi proberou všechny možnosti ideálního menu tak, aby se vám již při povídání samotném o všech těch dobrotách sbíhali sliny.
Jako doplněk vysoké gastronomie vám můžeme nabídnout i venkovní grilování (plynový profi gastro grill) nebo přírodní „lidovou opékačku” přímo nad ohněm, na kterou vám můžeme zajistit maso z naší bio-farmy.

Ubytování 

V naší nabídce jsou plně vybavené komfortní apartmány ve stylové „Roubence”, dvou či čtyřlůžkové pokoje ve „Na staré sýpce” a ve „Stodole”. Pro nejromantičtější povahy máme připraveny 4 lůžkové plně vybavené „Jurty” (lednička, lampičky, postele,…).
Takže až vás přemůže únava - přejeme vám krásnou dobrou noc!

V.I.P. APARTMÁN - Redtractor (výlučně jen pro 2 osoby)
 
ROUBENKA - APARTMÁNY (celkem pro 7 osob):
 • 1x třílůžko
 • 1x čtyčlůžko
 • V budově Roubenky v současné době probíhají dokončovací práce celkové rekonstrukce. Plánovaný termín dokončení rekonstrukce je květen 2024.
STARÁ SÝPKA - APARTMÁNY (celkem pro 12 osob):
 • 1x dvoulůžko
 • 1x dvoulůžko s přistýlkou
 • 1x třílůžko
 • 1x čtyřlůžko
STODOLA (celkem pro 17 osob):
 • 15x společné spaní (sociální zabezpečení mimo budovu)
 • 1x dvoulůžkový apartmán
JURTY (celkem pro 48 osob) 
 • 12x čtyřlůžko

Doprava a parkování 

Jedna z věcí, která dělá náš Statek příjemným, je klid daný odstupem od „civilizačního ruchu”. Ale nebojte se, pěšky k nám chodit nemusíte, silnice k nám vede. Z hlavní silnice z města Úštěk (silnice Litoměřice-Česká Lípa) je to k nám necelé 2,5 km, takže z Úštěka jste u nás autem do 2 minut.
Bezpečná parkovací místa jsou k dispozici přímo v areálu Statku, a případně několik aut pojme i veřejný prostor na přilehlém náměstíčku.

ČASOVÁ DOSTUPNOST:
 • Praha-centrum … 1:20 (90 km)
 • Praha-letiště … 1:16 (82 km)
 • Litoměřice … 0:23 (20 km)
 • Česká Lípa … 0:23 (24km)
 • Roudnice n/L … 0:28 (27 km)
 • Ústí n/L … 0:30 (27 km)
 • Děčín … 0:35 (29km)
 • Mělník … 0:40 (39 km)
 • Teplice … 0:52 (48 km)
 • Most … 1:10 (64 km)
 • Chomutov … 1:30 (84 km)
 • Ale jde to i z New Yorku … 9:31 (6536 km)

Ceny a cenová nabídka

 Pro každý kurz, školení či workshop vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku vytvořenou na základě vašich specifických požadavků. Vaše požadavky s vámi probereme, společně vytvoříme komplexní podklady pro vypracování cenové nabídky a tu vám následně zašleme případně osobně probereme jednotlivé detaily.
Naším cílem je připravit vaši „akci” tak, aby maximálně odpovídala všem vašim představám - a to i těm cenovým. Kontaktujte nás a společně vše potřebné probereme.

Chcete-li své plány umocnit výjimečným a inspirujícím prostředím Statku Starý Týn, kontaktujte nás a společně sestavíme nejlepší řešení ušité na míru vašim potřebám.
Prohlídka statku je samozřejmostí.

Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy
Workshopy

Copyright statekstarytyn.cz © 2024
Design + Build - NašeReklama.CZ