Párty a rodinné oslavy

narozeniny a oslavy významných životních okamžiků

Náš Statek Starý Týn je místem pro oslavy a párty přímo stvořeným. Je to krásné a klidné místo s dobrou dopravní dostupností s komfortním zázemím a servisem. Můžete slavit jak za slunného počasí na zastřešené terase či nekonečné zahradě tak i (a nejen) za deště v budově s prostorným sálem, barem a tanečním parketem. Poskytneme vám vše, co dělá oslavu oslavou a postaráme se, aby si oslavu užili opravdu všichni přítomní.

Proč slavit zrovna u nás? Těch důvodů je hned několik…

Oslava doma je milá, ale pracná a to před, při a dokonce i po oslavě. Slavení v restauraci naráží na problémy kam s dětmi, kde přespat a navíc né každá restaurace stojí v místě, které pohladí po duši. A párty na chatě, no ta je fajn, ale jen pro drsné-zálesácké povahy a né každá 60ti letá babička ocení palandu v podkroví.
… Takže jaké místo ideálně zvolit?  Posuďte sami - náš Statek Starý Týn maže všechny výše zmíněné nedostatky. Je obklopen přírodou, disponuje dokonalým zázemím velkého sálu s barem pro vlastní oslavu i případný tanec,  je vybaven profesionální kuchyní a také poskytne komfortní pohodlné ubytováním pro všechny zúčastněné. Navíc vám celou oslavu pomůžeme naplánovat a naše specialistka na interiérové dekorace  (… a manažerka Statku v jedné osobě, Maruška) vytvoří prostředí dokonale odpovídající vašim požadavkům na styl, v jakém chcete aby se oslava nesla. Barvy, květiny, rekvizity a dekorace - to jsou totiž čáry, kterým naše Maruška rozumí.
Nechte se tedy očarovat místem i vším, co vám náš Statek pro dokonalou oslavu nabízí…

 

Vy slavíte my se staráme…

Na každé oslavě má býti veselo. Tedy ideálně, když všichni zúčastnění mají dobrou náladu, protože si v klidu a bez starostí mohou užít vše, co ke správné oslavě patří - zábavu, dobré jídlo a pití a v pravý okažik i místo k odpočinku nebo spánku. 
V rámci našeho servisu vám pomůžeme s plánováním harmonogramu celé oslavy, sestavíme optimální jídelníček a dle vašich přání naplníme náš profesionální bar tím správným „střelivem”. Samozřejmostí je i rozplánování ubytování pro všechy účastníky oslavy.
Na základě letitých zkušeností s pořádáním oslav, víme že některé věci dělají jiní lépe - prostě je to tak a nebojíme se to přiznat. Tutíž některé, specifické doplňkové služby, ponecháváme na našich praxí ověřených partnerech, na které vás v případě zájmu nasměrujeme. Máme v naší databázi výborné DJ’s a cateringové společnosti, geniální fotografy a kameramany  a v neposlední řadě  i skvělé hudebníky a kapely.
Naším cílem je vidět, že si oslavu opravdu užíváte a na baru „netruchlíte”, ale sedíte z čiré radosti a chuti slavit. Takže naviděnou u baru!

Slavnostní hostina - kapacita

V souladu s požadovky na výzdobu a styl oslavy, ladíme a vybíráme pro každou oslavu i optimální rozložení  stolů. Vycházíme z předběžného počtu účastníků oslavy a zohledňujeme také požadavky na výzdobu a celkové pojetí oslavy.
Máme několik standardních, ověřených uspořádání stolů a dekorací. Nicméně vše je jen otázkou domluvy a tudíž dovolí-li to technické možnosti, rádi vyjdeme vstříc i vašim méně tradičním nápadům na zasedací pořádek či uspořádání stolů.
Povaha slavnostního sálu z něho dělá ideální prostor pro oslavy s počtem 80-120 osob. V případě příznivého počasí lze využít i kapacitu venkovní zastřešené verandy, a rozšířit tak celkovou kapacitu až na 150 osob.

Gastronomie

Slavit na lačno se nevyplácí, takže hlady vás trpěr určitě nenecháme. Máme k dispozici velkou, profesionálně vybavenou prostornou kuchyni, co by ideální zázemí pro cateringové týmy. Jednou z činností, které ponecháváme ostříleným expertům je právě příprava jídel včetně dobrot na rautových stolech. A věřte nám, nechat jídlo na expertech se nám vždy vyplatilo.
Gastro-manažeři s vámi proberou všechny možnosti ideálního menu tak, aby se vám již při povídání samotném o všech těch dobrotách sbíhali sliny.
Jako doplněk vysoké gastronomie vám můžeme nabídnout i venkovní grilování (plynový profi gastro grill) nebo romantickou „lidovou opékačku” přímo nad ohněm.

Ubytování 

Každý slavící a veselící se jednou musí unavit a odpadnout. A není nad to odpadnout do měkkého. Pro všechny poctivě slavící odpadlíky, ale i pro unavené babičky a uondaná dítka máme rozmanitou nabídku míst kam mohou složit své unavené hlavy .
V naší nabídce jsou plně vybavené krásné apartmány ve stylové Roubence, dvou či čtyřlůžkové pokoje ve Na staré sýpce a ve Stodole”. Pro nejromantičtější povahy máme připraveny 4 lůžkové plně vybavené Jurty(lampičky, postele, věšák na šaty,…).
Takže až vás přemůže únava - přejeme vám krásnou dobrou noc!

V.I.P. APARTMÁN - Redtractor (výlučně jen pro 2 osoby)
 
ROUBENKA - APARTMÁNY (celkem pro 7 osob):
 • 1x třílůžko
 • 1x čtyčlůžko
 • V budově Roubenky v současné době probíhají dokončovací práce celkové rekonstrukce. Plánovaný termín dokončení rekonstrukce je květen 2024.
STARÁ SÝPKA - APARTMÁNY (celkem pro 12 osob):
 • 1x dvoulůžko
 • 1x dvoulůžko s přistýlkou
 • 1x třílůžko
 • 1x čtyřlůžko
STODOLA (celkem pro 17 osob):
 • 15x společné spaní (sociální zabezpečení mimo budovu)
 • 1x dvoulůžkový apartmán
JURTY (celkem pro 48 osob) 
 • 12x čtyřlůžko

Doprava a parkování 

Jedna z věcí, která dělá náš Statek příjemným, je klid daný odstupem od „civilizačního ruchu”. Ale nebojte se, pěšky k nám chodit nemusíte, silnice k nám vede. Z hlavní silnice z města Úštěk (silnice Litoměřice-Česká Lípa) je to k nám necelé 2,5 km, takže z Úštěka jste u nás autem do 2 minut.
Bezpečná parkovací místa jsou k dispozici přímo v areálu Statku, a případně několik aut pojme i veřejný prostor na přilehlém náměstíčku.

ČASOVÁ DOSTUPNOST:
 • Praha-centrum … 1:20 (90 km)
 • Praha-letiště … 1:16 (82 km)
 • Litoměřice … 0:23 (20 km)
 • Česká Lípa … 0:23 (24km)
 • Roudnice n/L … 0:28 (27 km)
 • Ústí n/L … 0:30 (27 km)
 • Děčín … 0:35 (29km)
 • Mělník … 0:40 (39 km)
 • Teplice … 0:52 (48 km)
 • Most … 1:10 (64 km)
 • Chomutov … 1:30 (84 km)
 • Ale jde to i z New Yorku … 9:31 (6536 km)

Ceny a cenová nabídka

 Pro každou jednotlivou oslavu vám rádi zpracujeme individuální cenovou nabídku vytvořenou na základě vašich specifických požadavků. Vaše požadavky s vámi probereme, společně vytvoříme komplexní podklady pro vypracování cenové nabídky a tu vám následně zašleme případně osobně probereme jednotlivé detaily.
Naším cílem je připravit váši „párty” tak, aby maximálně odpovídala všem vašim představám - a to i těm cenovým. Kontaktujte nás a společně vše potřebné probereme.

slavte na krásném místě uprostřed přírody a přitom s veškerým myslitelným komfortem.
U nás si oslavu dokonale užijE jak oslavenec, tak i ti, kdož plány na oslavu vymysleli - U nás prostě všichni jen slaví.

Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Padesatiny
Padesatiny
Padesatiny
Padesatiny
Padesatiny
Padesatiny
Padesatiny
Padesatiny
Oslavy
Oslavy
Oslavy
Oslavy

Copyright statekstarytyn.cz © 2024
Design + Build - NašeReklama.CZ